Profesjonalny montaż SMD i THT

Profesjonalny montaż SMD i THT

Kompleksowa organizacja produkcji

Strona główna Oferta Kompleksowa organizacja produkcji


Jeżeli posiadasz projekt swojego własnego urządzenia lecz nie chcesz zajmować się czasochłonną organizacją jego produkcji - zgłoś się właśnie do nas, wyprodukujemy je za Ciebie! Zajmujemy się produkcją elektroniki od wielu lat i mamy w tym naprawdę duże doświadczenie. Zaoferujemy Ci kompleksową usługę obejmującą pełne stworzenie Twojego produktu. Nasza oferta w tym zakresie to:

- przygotowanie obwodów drukowanych (PCB)

Jeśli będzie to niezbędne, pomożemy Ci bądź sami skorygujemy projekt Twojej płytki pod względem wymagań montażu automatycznego. Sami nie produkujemy laminatów lecz od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z fabryką w HongKongu. Jej możliwości technologiczne i jakość produktów są nieosiągalne dla większości polskich producentów. Pomimo problemów związanych z odległością i kosztami transportu, cena wciąż jest niezwykle imponująca.


- kompletacja elementów SMD i THT

Oprócz stałej współpracy z dostawcami krajowymi wspieramy się również importem własnym. Oczywiście nie wszystko warto i można importować samemu gwarantując jednocześnie odpowiednio wysoką jakość i cenę - jednak w wielu wypadkach jest to jak najbardziej możliwe. Przekonało się już o tym wielu z naszych klientów. Posiadamy stałych, sprawdzonych partnerów na Dalekim Wschodzie z którymi łączy nas kilkunastoletnia relacja handlowa.


- montaż SMD/THT

Z własnych elementów i na własnych obwodach drukowanych zmontujemy dla Ciebie gotowy produkt.


- programowanie i testowanie

Niektóre układy elektroniczne wymagają zaprogramowania przed montażem. Możemy wykorzystać układy przygotowane przez klienta, lecz po podpisaniu stosownych umów gwarantujących niezbędny poziom tajemnicy techniczno-handlowej - możemy to zrobić również u nas!

Możliwe jest również przeprowadzenie u nas finalnych testów końcowych układu - zgodnie z procedurą zaproponowaną przez klienta.

Translate »