Profesjonalny montaż SMD i THT

Profesjonalny montaż SMD i THT

O firmie

Strona główna O firmie


Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia


Firma MESSER SP.J. jest firmą produkcyjno-usługową, działamy na rynku polskim od 1998 roku.

Na początku działalności zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją urządzeń elektronicznych własnego projektu, głównie z dziedziny systemów radiowo-alarmowych. W początkowej fazie działalności zlecaliśmy montaż do firm zewnętrznych ograniczając się wyłącznie do uruchamiania, testowania i sprzedaży naszych wyrobów.

W 2007 roku zakupiliśmy linię produkcyjną SMT/THT i rozpoczęliśmy samodzielny montaż elektroniki - początkowo wyłącznie na potrzeby własne. Z czasem, rozbudowując nasz park maszynowy, zaczęliśmy także oferować montaż na potrzeby innych firm.


Dziś montaż elektroniki na zlecenie to jedna z naszych głównych gałęzi działalności.

W ograniczonym zakresie zajmujemy się także samodzielnym importem podzespołów elektronicznych - głównie z Dalekiego Wschodu. Istotne jest, że nie korzystamy przy tym z przypadkowych chińskich sprzedaców lecz kupujemy od kilku stałych partnerów sprawdzonych przez wiele lat nieprzerwanej współpracy. Również obwody drukowane PCB które wykorzystujemy do naszych montaży pochodzą z importu własnego (Hongkong). Wszystko to pozwala nam na przedstawienie wyjątkowo korzystej oferty cenowo-jakościowej.


Współpracujemy także z najlepszymi polskimi importerami podzespołów.

Nasza specjalność to oferta Kompleksowej Organizacji Produkcji na zlecenie: kompletacja podzespołow, obwodów drukowanych oraz montaż powierzchniowy i przewlekany.


Translate »